• -25%
Yumuşak Oda

Yumuşak Oda

₺18,00
₺13,50 25% kazanın

Dinçer Apaydın

Öykü

Mutlulukla hüzün, huzurla huzursuzluk, ilgiyle kayıtsızlık ve bunların okuyucunun iç dünyasında duyumsattığı karşıt duygular arasında yaptığı keskin geçişlerle beliriyor Yumuşak Oda’daki öyküler.

Mutlulukla hüzün, huzurla huzursuzluk, ilgiyle kayıtsızlık ve bunların okuyucunun iç dünyasında duyumsattığı karşıt duygular arasında yaptığı keskin geçişlerle beliriyor Yumuşak Oda’daki öyküler. Güldürürken düşündürmek gibi bir görev üstlenmiyor; şaşırtıyor. İlginç, muzip veya dramatik bir olayı merkeze alıp onun etrafında kurulan ironik dille yaşanan gerçekliğin belirgin izlerini bulanıklaştırıyor. Büyük bir kararsızlık hâliyle ilerleyen hayata senkronize olmak isteyen öyküler bunlar. Günü gününü tutmayan gündelik hayatın getirdikleri gibi, okuru sarsmayı hedefliyor kurgusuyla. Öykülerde tüm bu özellikleri duyumsayan ve kaygı duyan karakterler öne çıkıyor. Yumuşak Oda bu karakterlerin yalnızlaştığı, yorulduğu, korktuğu ya da çıldırdığı bir yer. Herkesin içinde rastlanabilecek, kendilerinin inşa ettiği türden bir yer. Acıyı hafifletmese de benimsettiğini kitabın başında yapılan tek cümlelik bir alıntıdan da anlayabileceğimiz bir yer: “Trajedi artı zaman eşittir komedi.”

9786058264991

Bilgi kartı

Yazar
Dinçer Apaydın
Sayfa Sayısı
100
Ağırlık
113.00 g
Genişlik
13.50 cm
Yükseklik
19.50 cm
Derinlik
0.80 cm
Puan 
05-03-2020

ipsum dolor sit amet, mel paulo

dolor sit amet, mel paulo sonet latine ad, vis te ridens oporteat, tale ipsum facilis pro ei. Utamur

Benzer Ürünler ( Aynı kategorideki 7 diğer ürün )

Boş Pencere

Normal fiyat ₺18,00 -25% Fiyat ₺13,50
Bekir Şakir Konyalı Öykü İzleri süren anlatıcının kendi de bir iz olan Boş Pencere’den gördükleri, yokluğa varlık kazandıran kelimelerdedir....

Kayıt

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabın var mı?
Giriş yap veya Şifre sıfırla